Regulamin

1. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową swoich wyrobów z różnego rodzaju drewna.

2. Klientem może zostać każdy, kto zapozna się z niniejszym regulaminem.

3.Zamówienia można składać telefonicznie lub e-mailem.

4. Klient zobowiązany jest do podania swojego aktywnego maila oraz numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego w celu możliwości skontaktowania się.

5. Po złożeniu przez Klienta zamówienia otrzyma on odpowiedź potwierdzającą przyjęte zamówienie i terminie jego realizacji.

6. Złożone zamówienia są przyjmowane do realizacji po ich otrzymaniu, według kolejności wpłynięcia. Jeżeli towar dostępny jest "od ręki" zamówienie realizowane jest natychmiast. W przypadku braku towaru na sklepie termin ustalany jest z Klientem.

7. Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z klientem w celu podania kwoty za przesyłkę z uwzględnieniem wagi wedle cennika Poczty Polskiej oraz numer konta do dokonania płatności.

8. Wysyłka towaru od poniedziałku do piątku.

9. Każdy produkt przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany i starannie pakowany, aby nie uszkodził się podczas transportu.

10. Wysyłka towaru odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

11. Koszty przesyłki ustalane są indywidualnie ( w zależności od wagi paczki, według cennika poczty polskiej). 

12. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb zawarcia i realizacji zamówienia w ramach sklepu www.antykiaplikacje.pl zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 października 1997r. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania, o czym należy nas poinformować w formie pisemnej.

Życzymy udanych zakupów                   

 

Facebook